BIURO

CO ROBIMY?

Przeważnie rozwiązujemy problemy… Najczęściej przestrzenne i organizacyjne, ale nie tylko. Wbrew powszechnemu przekonaniu nasze podstawowe zajęcie to nie rysowanie projektów, tylko myślenie oraz odnajdowanie najlepszych rozwiązań i układów w chaosie który zastajemy. Projekty i rysunki to tylko późniejszy zapis procesu który je poprzedził. Mimo iż naszą pracę cechuje spontaniczność, przykładamy dużą wagę do porządku i systemowości naszych rozwiązań.

Estetyka i funkcjonalność tak ważne w dziedzinie Architektury stawiamy na równi z ekonomią i zdrowym rozsądkiem działań, które zazwyczaj stanowią kluczowy cel naszych Klientów. Równolegle z codzienną działalnością projektową, specjalizujemy się w zarządzaniu, organizacji i nadzorowaniu procesu inwestycyjnego, trzymając tym samym pieczę nad pieniędzmi i interesami powierzonymi nam przez naszych Inwestorów.

Znajdujemy dla nich nieruchomości, tworzymy strategię inwestowania, analizujemy, projektujemy, wspieramy i nadzorujemy to, co chcą zrealizować. Wszystko co robimy, robimy ze szczególnym poszanowaniem przestrzeni w której działamy, starając się by nasza praca dała pozytywny wynik dziś i w przyszłości.

KIM JESTEŚMY?

G2 Architekci to zespół zgranych, doświadczonych i wciąż młodych ludzi dla których wykonywana profesja jest niewątpliwą pasją. Naszą mocną stroną jest nasza wspólna historia i zaufanie którym się darzymy. W naszym gronie co chwilę można zobaczyć nowe twarze, jednak siłę zespołu stanowi grupa ludzi pracująca ze sobą od wielu lat. Powierzone nam zadania traktujemy poważnie i profesjonalnie, choć poczucie humoru nie jest nam obce. Mamy do siebie i swojej pracy wiele dystansu, co pozwala nam pokonywać codzienne przeciwności.

Każde nas cechuje odmienna natura i kwalifikacje, ale wspólnie tworzymy zgrany „team” patrzący w tym samym kierunku. Nie istnieją tematy które nas nie interesują i nie pozostajemy bierni na nowe wyzwania i wiedzę. Uzupełniamy się we wszystkim w pracy, ale lubimy również spotykać się ze sobą prywatnie.

JAK PRACUJEMY?

Najlepiej jak potrafimy. Perfekcjonizm jest przekleństwem, którego nie umiemy się wyzbyć. Odrzuca nas niedbałość pod każdą postacią. Mimo tego iż na co dzień jesteśmy pełni pozytywnych emocji, pałamy otwartą niechęcią do zadań realizowanych „byle jak”.

Zwracamy uwagę na szczegóły, detale i wszystko co ma styczność z naszą twórczością. Nic nie jest dla nas przypadkowe, uczymy się codziennie, a każde rozwiązanie szczegółowo analizujemy. Architektura, inżynieria i wszystko co z nią związane nie jest dla nas zawodem przypadkowym. Dla nas to sposób codziennego myślenia, przybierającego formę niewyleczalnej przypadłości.

Chodzimy z głowami zadartymi do góry nie z przekonania o swojej nieomylności, lecz z ciekawości do świata. Jeśli się z nami posprzeczasz we współpracy, gwarantujemy że to przyniesie nam wspólnie lepsze rezultaty.

ZESPÓŁ:

Wojciech Głowacki

Architekt

Marcin Szlufik

Architekt

Viktoriia Romanchenko

Architekt

Katarzyna Czyżewska

Architekt

Pracowali z nami:

 

Ewelina Bogacka

Katarzyna Czwartos

Chcesz z nami pracować?

 

Nie ma problemu, jesteśmy otwarci. Nie oczekujemy od każdego wiedzy ani dużego doświadczenia – my trochę tego już mamy i chętnie się dzielimy. Oczekujemy w zamian sumienności i uczciwości. Osobistej i zawodowej, której wymaga wykonywanie profesji Architekta, będącego zawodem zaufania publicznego. Pracując z nami dostaniesz się do środowiska o dobrej atmosferze, gdzie szacunek i życzliwość prowadzi do wspólnego sukcesu. Przygotuj się na myślenie i ciągły rozwój o który sam musisz dbać, a my będziemy Cię w tym wspierać i damy Ci wszelkie potrzebne narzędzia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole, prześlij nam swoje CV oraz krótkie portfolio (max 10Mb – format PDF) na adres naszej skrzynki pocztowej.